22 czerwca w  naszej szkole odbyły się ciekawe pokazy doświadczeń z chemii i fizyki, przygotowane przez uczniów klas 7 i 8 dla młodszych koleżanek i kolegów. Celem wydarzenia było pokazanie, że nauki przyrodnicze mogą być fascynujące, a zdobywanie wiedzy odbywa się nie tylko z podręczników, ale również poprzez eksperymentowanie. Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie tego inspirującego wydarzenia. Mamy nadzieję, że rozbudzi ono w młodszych uczniach pasję do odkrywania tajemnic chemii i fizyki.