Rekrutacja 2021/2022

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: poniedziałek, 01 marzec 2021

rekruracja2021

Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej w Łysej Górze obowiązujące od 1 września 2020r.

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: środa, 02 wrzesień 2020

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz.410 ze zm.)

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 ze zm.)

Czytaj więcej: Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów,...

Komunikaty z dnia 28 sierpnia 2020 r.

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: piątek, 28 sierpień 2020
Czytaj więcej: Komunikaty z dnia 28 sierpnia 2020 r.

COVID-19


Zasady bezpieczeństwa w czasie pobytu w Szkole Podstawowej
w Łysej Górze

Czytaj więcej: Komunikaty z dnia 28 sierpnia 2020 r.

Komunikat z dnia 29 maja 2020 r.

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: sobota, 30 maj 2020

Od 1 czerwca 2020 r. organizuje się w konsultacje dla uczniów klas 4-6. W poszczególnych dniach nauczyciele będą pełnili dyżury w szkole według harmonogramu.

Uczniowie wcześniej umawiają się telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail z nauczycielami.

Konsultacje przeznaczone są dla uczniów z zagrożeniami, mających problemy z opanowaniem treści programowych oraz tych, którzy chcą podwyższyć proponowaną ocenę.

Prosi się rodziców o wypełnienie DEKLARACJI uczestnictwa dziecka w zajęciach i przyniesienie jej na zajęcia do szkoły.

W dalszym ciągu obowiązuje Zarządzenie nr 4/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łysej Górze z dnia 20 maja 2020r. w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19 w trakcie prowadzonych w szkole zajęć.

Alicja Nowacka – dyrektor szkoły

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z dnia 20 maja 2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: środa, 20 maj 2020

Od dnia 25 maja br. uczniowie klas I-III biorą udział w zajęciach dydaktycznych zgodnie z wolą rodziców. W szkole obowiązywać będą wytyczne GIS, MZ i MEN.

Nie ma możliwości korzystania z obiadu. Uczniowie są przywożeni i odbierani ze szkoły przez rodziców, opiekunów.

Nauka rozpoczyna się o godz. 8.00. W poniedziałek (25 maja) odbędzie się 4 lekcje dla klasy I oraz 3 lekcje dla klas II – III. Zajęcia prowadzi jeden nauczyciel - wychowawca. Język angielski prowadzony będzie zdalnie.

Prosi się rodziców o wypełnienie DEKLARACJI uczestnictwa dziecka w zajęciach i przyniesienie jej w poniedziałek do szkoły. DEKLARACJA

Od dnia 25 maja 2020 r. w klasach ósmych organizuje się konsultacje z uczniami. Konsultacje odbywają się z przedmiotów egzaminacyjnych. Pozostałe lekcje prowadzone są zdalnie.

W związku z rozpoczęciem zajęć dydaktycznych wchodzi w życie Zarządzenie nr 4/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łysej Górze z dnia 20 maja 2020r. w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19 w trakcie prowadzonych w szkole zajęć. Zarządzenie dyrektora

ZAŁĄCZNIKI DO ZARZĄDZENIA

Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły w trakcie prowadzonych w szkole zajęć edukacji wczesnoszkolnej

Procedura postępowania mająca na celu zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły w trakcie prowadzonych w szkole konsultacji

Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2

Alicja Nowacka - dyrektor szkoły

KOMUNIKAT

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: niedziela, 15 marzec 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych, od poniedziałku 16 marca 2020 r. rozpoczynamy pracę w utworzonych grupach dla poszczególnych klas. Nauczyciele będą tam umieszczać zadania do rozwiązania, materiał do przerobienia, udzielać odpowiedzi, będzie możliwa konsultacja. Aby zachować systematyczność, pracujemy od 9:00 do 14:00 zgodnie z obowiązującym planem lekcji w danym dniu.

Jeszcze raz przypominam, że jest to okres, w którym dziecko ma przebywać w domu !!!

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor szkoły Alicja Nowacka

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach od 12-25 marca 2020

Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano: czwartek, 12 marzec 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach od 12-25 marca br., w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych zostało poświęcone kwarantannie, nie powinno być okazją do spotkań i rekreacji w miejscach dużych skupisk ludzi! Unikajcie komunikacji publicznej (autobusy, busy, pociągi) kin, teatrów, centrów handlowych, restauracji, pizzerii.

DZIECI MAJĄ POZOSTAĆ W DOMU !!!

Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć w Waszej szkole. Przeczytajcie ulubioną książkę, spróbujcie uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijajcie kompetencje. Skorzystajcie przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Waszego nauczyciela.

Przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie!

Obiady dla uczniów

Wywiadówki