W dniu 18 czerwca uczniowie klas 0-III udali się wraz z wychowawcami na ognisko integracyjne. Serdecznie dziekujemy rodzicom Paniom Joannie Gondek i Barbarze Stanosz za zaangażowanie i wspaniałą organizację ogniska. Dzieci spędziły miło i radośnie czas na świeżym powietrzu.
Jesteśmy wdzięczni za przygotowanie poczęstunku, opiekuńcze czuwanie nad bezpieczeństwem przy ogniu oraz stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery.