Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łysej Górze serdecznie dziękuje Panu asp Kamilowi Lemkowi za przeprowadzenie profilaktycznej pogadanki na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dziękuję również za przekazanie dyplomu za udział w Wojewódzkim Etapie Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych " Odblaskowa Szkoła ".