„Zimowe szaleństwo”

Kategoria: Sukcesy naszych uczniów Opublikowano: piątek, 02 marzec 2018
b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_zimowe-szaloenstwo2018_20180226_131930.jpg

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu na naszym szkolnym boisku w dniu 26.02.2018r. organizując zimowe międzyklasowezawody sportowe dla klas od IV do VII pod nazwą "Zimowe szaleństwo".

Uczniowie oddali się zimowemu szaleństwu(oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa) i zmagali się z:

  1. Narciarskim zaprzęgiem.
  2. Biegiem w worku.
  3. Workowym sprinterem.
  4. Zjazdem na workach i sankach.

Chłód nikomu nie przeszkadzał, bo uczniowie wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem odpoczywaliśmy przy ognisku piekąc kiełbaskę oraz popijając ciepłą herbatkę. Było wesoło i radośnie.

Organizatorami byli:

Dyrektor szkoły: pani Barbara Buczakowska.

Nauczyciel w-f :Daniel Socha.

 

Obiady dla uczniów

Wywiadówki